HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Viva Tarım sektörün ihtiyaçlarını tespit edip, çiftçilerimizin sorunlarına bilimsel temellere dayalı çözüm oluşturmak, ülkemiz tarım ve hayvancılığına katkı sağlamak amacıyla kurulmuş ve bu kuruluş ilkelerine bağlı olarak tedarikçi değil, üreticilerimizin çözüm ortağı gibi hareket etmeyi benimsemiştir. Sektörün gereksinimi olan, son teknoloji ve araştırmalara dayalı ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Ülkemiz ve çevre ülkelerde faaliyet gösteren Viva Tarım rasyon çözümleri, çiftlik ziyaretleri ve sorunların tespiti için incelemeler yapan teknik ekibiyle profesyonel destek sağlamayı hizmetin bir parçası saymaktadır. Ekiplerimiz TMR değerlendirmesi, gübre eleme ve sindirim yeterliliği tespiti, mikotoksin, yem ve süt analizleri gibi hizmetler bu profesyonel desteğin bir parçasıdır. Tüm bu ürün ve hizmetlerin arzı esnasında en önem verdiğimiz konu ekonomik katma değer yaratabilmek, üreticilerimizin bu hizmetlere rekabetçi fiyatlarla ulaşabilmesini sağlamaktır.

 

Çiftliklerin kuruluş aşamasından başlayarak, efektif yönetilmesine kadar her süreçte Viva Tarım üreticilerin yanındadır. Profesyonel ekibimiz sahada 7/24 hizmet vermektedir. Amacımız bir; karlı işletmeler yaratmak…